Gościliśmy w fabryce mebli SITAG

10 czerwca, 2011

Dzień 27 maja okazał się dla nas szczególny. Gościliśmy na spotkaniu naszego partnera, producenta krzeseł i foteli SITAG. Nie tylko dowiedzieliśmy się o najnowszych projektach firmy, lecz także poznaliśmy nowe osoby z branży. Była to także okazja na odświeżenie kontaktów.

Przedstawiciele SITAG oprowadzili nas po eleganckich wnętrzach siedziby. W końcu działając w branży mebli biurowych warto pokazać się z najlepszej strony. Biuro stanowi wizytówkę każdej firmy. Zadziwiać może to, jak bardzo zależy od wystroju to, jak postrzegają nas Klienci i Partnerzy.

Właściwie urządzona siedziba zwiększa szanse na sukces firmy, podnosi prestiż i buduje autorytet gospodarza. A to – obok wielu innych czynników – wpływa na pomyślne negocjacje i rozmowy biznesowe. Dlatego właśnie działamy w tej branży! To nasza pasja, nasze życie i oczko w głowie.

Organizatorzy piszą o wspomnianym wydarzeniu:

Z dumą mogliśmy oprowadzać Gości po wnętrzach, które stały się naszą wizytówką. Harmonijne proste linie nowej siedziby, szlachetne surowe materiały – beton, szkło, żywice posadzek, wreszcie monochromatyczna paleta barw – stworzyły idealne tło dla właściwych dekoracji – zmieniających się kolekcji krzeseł i foteli produkowanych przez firmę. Nieskrępowane ramami wnętrza pozwoliły na swobodną prezentację foteli, które w naszym biurowcu porzuciły funkcję rzeczy codziennego użytku urastając do rangi użytkowych dzieł sztuki. (SITAG)

Po zakończeniu części oficjalnej spotkania rozpoczęliśmy wieczór w SITAG CLUB, który zarówno my, jak i inni goście będziemy wspominać jeszcze przez długi czas. Pozdrawiamy współuczestników! I ślemy pozdrowienia do naszych Klientów.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.