Fototapety pomysłem na ciekawą aranżację

30 kwietnia, 2012

Biuro, hol, recepcja czy poczekalnia to pomieszczenia, które z pewnością mają duży wpływ na wizerunek firmy. Warto zadbać, aby była to wizytówka jak najlepsza. Ciekawie rozwiązanie mogą stanowić fototapety, prezentujące walory firmy w korzystnym świetle.

Potencjalni klienci w przestrzeni biurowej, od razu zwracają uwagę na jej aranżację. W biurze nie może być monotonnie. Odpowiednia aranżacja zapewnia komfort psychiczny i fizyczny pracowników i oczywiście klientów. Warto, aby przestrzenie biurowe były wypełnione żywymi elementami, przyciągającymi wzrok. Bardzo popularne stały się ostatnio fototapety, które ożywiają biuro.

Dobrze dopasowana do profilu firmy fototapeta, może być jej znakomitą prezentacją. Na ścianach w subtelny sposób można zaprezentować logo firmy, wplecione w odpowiedni widok. Świetnym rozwiązaniem są fototapety z realizacjami firmy, które w bezpośredni sposób pokazują  jej możliwości. Takie nowoczesne portfolio może bardzo szybko przekonać klientów do usług firmy.
Chyba wszyscy wiemy, że przestrzenie zielone w biurach takie jak tarasy, na których można zjeść posiłek czy wypocząć w czasie przerwy, znakomicie wpływają na postawę pracowników. Nie zawsze są ku temu warunki, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest fototapeta imitująca przestrzenie zielone – jezioro, las czy po prostu park. Chociaż wiadomo, że powiewu świeżego powietrza raczej nie będzie, to sam widok może poprawić nastrój każdemu.

Nowoczesne biuro wymaga nowoczesnych fototapet. Innowacyjność wprowadzą z pewnością te, które prezentują geometryczne kształty. Nawiązania do kubizmu czy do stylu popart są jak najbardziej wskazane. Świetną alternatywą są fototapety, które wprowadzają industrialny charakter. W ten sposób biuro z pewnością nabierze profesjonalnego kształtu.
Fototapety z pewnością uatrakcyjniają wnętrze. Dobrze dobrane, podkreślają walory firmy i ożywiają przestrzeń. Niezależnie czy te punktowe czy te całościowe, przełamują czasami zbyt surowe lub zbyt nudne biura. Są też znakomitą formę odświeżenia wnętrza, które tym samym może nabrać ciekawych rumieńców.

fototapeta

źródło: www.decoria.pl

Na ryku można znaleźć wiele firm i producentów, oferujących szeroki wybór gotowych wzorów fototapet w różnych wielkościach, kształtach i formach. Ciekawą możliwością jest też zamówienie wydruku własnego pomysłu. Oryginalny projekt może być strzałem w dziesiątkę. Możliwości doboru fototapet jest nieskończenie wiele, a przemyślany wybór, może mieć bardzo duży wpływ na odbiór aranżacji biurowej.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.