Fotele uprzyjemnią czekanie

29 listopada, 2013

SORRISO-10R-Chrom-2Przestrzeń gabinetowa stanowi istotne miejsce w pomieszczeniu biurowym. Jednak warto także starannie zastanowić się nad aranżacją poczekalni lub recepcji, by umilić interesantom czekanie. Wygląd recepcji oraz wygoda poczekalni mogą mieć wpływ na tzw. pierwsze wrażenie, które może ułatwić dalszy kontakt biznesowy.

SorrisoDzięki odpowiednio dopasowanym fotelom, recepcja przywita klienta uśmiechem – nazwa linii foteli SORRISO w języku włoskim oznacza właśnie uśmiech. Fotele SORRISO z powodzeniem nadają się do nowoczesnych przestrzeni biurowych, ze wskazaniem za poczekalnie i recepcje, a także modne na Zachodzie pokoje relaksacyjne dla pracowników w czasie chwili ich przerwy w pracy. Nie ma znaczenia, czy jest to hol prywatnego biura czy publicznej instytucji, każdy doceni wyjątkowość tego rodzaju mebli. Ich cechą charakterystyczną jest elegancki, owalny kształt kubełka, przypominający uśmiech. Dodatkowo, wyraziste i precyzyjne obszycia dodają nienagannego stylu całemu meblowi. Producent daje możliwość zastosowania różnych kolorów tkaniny kubełka i siedziska, dzięki czemu fotele doskonale wpasują się w kolorystyczną tonację większości wnętrz. Nasycone i zdecydowane barwy będą wyglądać perfekcyjnie szczególnie w małych, prostych przestrzeniach. Bryła kubełka umieszczona jest na bazie (podstawie) dostępnej w czterech wariantach. Konsumenci mogą wybierać pomiędzy stelażem z metalowego pręta, bazą okrągłą, obrotową na nogach i czteroramienną w kolorze czarnym, metalowym lub chromowanym (błyszczącym lub satynowym).

Fotel wpisuje się w aktualne trendy designerskie. Został tegorocznym laureatem Diamentu Meblarstwa 2013 oraz otrzymał tytuł Produktu Roku 2013 w konkursie organizowanym przez magazyn „Meble Plus”. To dowód na to, że użyteczność też może iść w parze z pięknem.

Zachęcająco w poczekalniach wyglądają też fotele Zoom na drewnianym lub metalowym stelażu, które również mają nowoczesny i stylowy wygląd. Świetnie komponuje się z otoczeniem. Dzięki kulistej sylwetce siedzenia, stanowią wygodne oparcie dla pleców oraz zapewniają komfort siedzenia. Mebel wykonany jest z pianki poliuretanowej, przez co cechuje się lekkością. Do wyboru pozostaje rodzaj tapicerowania – materiał, skóra lub ekoskóra oraz kolor. Skóra jest wytrzymała i łatwa do utrzymania. Fotele posiadają obrotową podstawę typu talerz. Siedzisko posiada możliwość regulacji.

Niestandardowo w przestrzeni recepcyjnej oraz małych biurach typu Home Office prezentują się także fotele linii FAN, których wyrazisty charakter napełni pomieszczenie elegancją. Oryginalny kształt kubełka, a także precyzyjne przeszycia sprawiają, że mebel wyróżnia się w każdym wnętrzu. Przypadnie do gustu tym, którzy cenią nowoczesność, funkcjonalność oraz niebanalne rozwiązania. Do wyboru klienta pozostaje rodzaj i oraz szeroka oferta koloru materiału obiciowego, co pozwoli nadać meblowi unikalny wygląd. Siedzisko ustawione jest na metalowym stelażu, płozie lub okrągłej podstawie. Kubełek fotela został wykonany z pianek wylewnych, co z kolei stanowi gwarancję najwyższej jakości modelu. Mebel otrzymał w 2010 roku główną nagrodę Top Design Aware podczas wystawy Arena Design 2010.

Fotele FAN

Warto postawić na śmiałe i nietuzinkowe rozwiązania w aranżacji strefy przeznaczonej dla interesanta, żeby biuro, do którego przychodzi kojarzyło mu się z wygodą, profesjonalizmem oraz odpowiednim stosunkiem do klienta. Wówczas efekt pierwszego wrażenia zadziała na korzyść.

Sprawdź również – Fotele Biurowe

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.