Do Mistrzostw coraz bliżej… Hokery Euro 2012

hokery_euro

Do najbardziej wyczekiwanej imprezy sportowej tego roku pozostało już tylko 85 dni. W sklepach pojawia się coraz więcej gadżetów związanych z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej organizowanych wspólnie przez Polskę i Ukrainę. Kibice mogą dostać wszystko: od breloczków, kubków, zapalniczek przez zakładki do książek i notesy, a na koszulkach i czapeczkach kończąc. Produkty EURO 2012 każdemu pomagają dużo wcześniej poczuć atmosferę piłkarskiego święta. Akcenty nawiązujące do tej imprezy pojawiły się również w wzornictwie meblarskim.

W ofercie Contino pojawiły się Hokery EURO 2012 wyprodukowanych przez firmę Marbet Style. Jest to kolekcja inspirowana barwami narodowymi krajów biorących udział w mistrzostwach. Dzięki nim z łatwością stworzymy piłkarską, międzynarodową atmosferę w barze lub restauracji. Kibice, którzy nie mogą oglądać meczu na stadionie, z chęcią skorzystają z hokera, który kolorystyką przypomina flagę ich ulubionego kraju. Jednocześnie hokery uatrakcyjnią wnętrze i wyróżnią lokal spośród innych zapewniających rozrywkę podczas trwania mistrzostw. Dla restauracji specjalizujących się w kuchni poszczególnych państw europejskich można je zaaranżować jako element codziennego wystroju.

hoker euro 2012 Hiszpania

Linia Europa sprawdzi się również w hotelach, które chcą być postrzegane jako międzynarodowe miejsce współistnienia różnych kultur. Dzięki nim sale konferencyjne przez cały rok odwiedzane przez  Europejczyków uzyskają indywidualny charakter i specyficzny klimat każdego z państw.

Hokery stanowią też ciekawą inspirację w urządzaniu wnętrz wymagających „aranżacji w barwach narodowych”. Będą interesującym elementem klasycznego wystroju np. ambasad, konsulatów i innych placówek międzynarodowych oraz kulturowych. Skorzystać z nich mogą też szkoły językowe, którym Hokery EURO 2012 dają możliwość niebanalnego zaprezentowania swojej oferty.

Stworzony dzięki tej linii krzeseł europejski klimat będzie idealnym uzupełnieniem międzynarodowej atmosfery panującej w przestrzeniach publicznych takich jak lotniska i dworce.

Linii Europa to 16 modeli hokerów: reprezentujących poszczególne państwa oraz  w kolorach piłki. Smukła forma siedziska i jego niewielka waga pozwalają na swobodne przenoszenie hokerów. Meble umożliwiają obrót o 360° i regulację wysokości. Dzięki temu z łatwością dopasują się do wysokości blatu i użytkowników o różnym wzroście. Hokery dostępne są w tapicerce Ekoskóra – 100.

 

hoker euro 2012 Wlochy

   

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.