Dlaczego warto powierzyć umeblowanie biura firmie zewnętrznej?

umeblowanie-biura-firma-zewnetrzna

W dzisiejszych czasach aranżacja i wygląd biura może wpływać nie tylko na efektywność pracy, ale także na losy przedsiębiorstwa. Kupowanie mebli do biura różni się nieco od kupowania mebli do mieszkania – jest zadaniem dużo trudniejszym. Meble biurowe powinny odzwierciedlać misję firmy, pokazywać jej charakter (prestiż, innowacyjność, oryginalność) – powinny wyróżniać. Podstawą aranżacji biura jest stworzenie miejsca, które współpracuje – pomaga tworzyć, działać, komunikować się.

Określając potrzeby, jakie mają spełniać meble biurowe, musimy wziąć pod uwagę specyfikę działalności firmy, poszczególne jej działy, ilość pomieszczeń biurowych, a także specyfikę pracy konkretnych stanowisk – by stworzyć biuro w pełni funkcjonalne.

Dlatego zakup mebli biurowych jest tak ważny – to inwestycja, która procentuje. Wielu przedsiębiorców decyduje się na samodzielny zakup mebli, często korzystając ze sklepów czy aukcji internetowych. Takie rozwiązanie często niesie za sobą problemy aranżacyjne, nie wspominając o braku zachowania zasad ergonomii i funkcjonalności.

oferty

Contino oferuje swoim klientom znacznie więcej, niż sprzedaż mebli. Z racji tego, że branża meblarska stale się rozwija, aby sprostać wymaganiom klientów, oferujemy usługi specjalistyczne – od dokonania pomiarów wnętrza, stworzenia najbardziej odpawiadającego potrzebom projektu, po montaż mebli. Ponadto wnikliwie śledzimy rynek, współpracując z najlepszymi producentami mebli, aby zagwarantować klientom dostęp do mebli wyjątkowych – ergonomicznych, fukncjonalnych, o ciekawym designie.

Celem firmy Contino jest stworzenie, indywidualnie dla każdego klienta, biura, które będzie w pełni współpracować. Każdy klient może liczyć na specjalistyczne wsparcie od pomysłu na aranżację, profesjonalne doradztwo, projekt i ofertę po dostawę, montaż i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Współpraca z Contino opiera się na kilku krokach:

1. Badanie potrzeb, aby później jak najkorzystniej uwzględnić je w sporządzonym projekcie. Klient może na tym etapie przekazać rysunki architektoniczne w formie projektów, wydruków lub w formie elektronicznej. W przypadku braku takich projektów, dokonujemy pomiarów.

2. Sporządzenie projektu, który uwzględniać będzie zasady ergonomii, stylu wnętrza oraz indywidualne

aranzacja-biura-klienta

aranzacja-biura-klienta

preferencje. Równolegle z projektem, przygotowana zostaje odpowiednia oferta, zawierająca propozycję aranżacji (projekt i wizualizacja) oraz wycenę, która zostaje przekazana do akceptacji jako kosztorys wstępny. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, to właśnie w tym etapie dokonujemy zmian i modyfikacji.

3. Realizacja zamówienia – gdy ostateczny projekt, sposób finansowania, terminy dostaw są ustalone, zamówienie zostaje przyjęte do realizacji. Czas oczekiwania na meble zależny jest od specyfiki zamówienia – zazwyczaj wynosi około 3-4 tygodni (minimalny czas oczekiwania to 7 dni roboczych na meble które mogą być na stanie a maksymalny – w przypadku mebli wykonanych na indywidualne zamówienie, 8-10 tygodni)

4. Montaż – w umówionym terminie wykwalifikowana grupa montażowa montuje meble według przyjętego projektu – sprawnie i w pełni profesjonalnie, z zachowaniem wszelkich norm i wymogów, któe gwarantują zachowanie trwałości i jakości mebli.

umeblowane biuro

Powierzenie umeblowania biura firmie zewnętrznej to również szereg dodatkowych możliwości około zakupowych – np. finansowanie inwestycji dzięki leasingowi. Zobacz też leasing mebli do biura.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.