Contino Złotym Partnerem Fabryki Mebli Biurowych BIALE

Z przyjemnością informujemy o kolejnym tytule uzyskanym przez Contino Meble Biurowe. Złoty Partner Handlowy BIALE to tytuł, którym wyróżniane są najlepsze firmy sprzedające meble biurowe, które w sposób profesjonalny podchodzą do obsługi klientów. Odpowiedni dobór partnerów handlowych gwarantuje Klientom wysoką jakość obsługi oraz fachowe doradztwo w dziedzinie aranżacji mebli Biurowych oraz stałe wsparcie producenta.

certyfikat-Contino_BIAL-MEBLE

BIALE to nowoczesna fabryka mebli położona w Dobrzyniewie Dużym koło Białegostoku. Specjalizuje się  w produkcji ergonomicznych i trwałych mebli biurowych, gabinetowych, recepcyjnych oraz hotelowych. Wieloletnie doświadczenie i doskonale wyszkolony personel dają producentowi możliwość realizacji zamówień nietypowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta.

Dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom BIALE produkuje meble nie tylko z melaminy, ale również  z płyt MDF pokrytych okleiną naturalną bądź lakierowanych na dowolny kolor z palety RAL. Specjalistyczny park maszynowy oraz stały dozór techniczny gwarantują wysoką jakość produkowanych przez BIALE mebli.

Meble gabinetowe STATUS Owalny

Na szczególną uwagę zasługują meble gabinetowe w okleinie naturalnej z oferty BIALE. Ekskluzywne meble fornirowane z Fabryki spod Białegostoku reprezentują nowoczesny, luksusowy styl oraz wysoką jakość wykonania.  Meble gabinetowe z okleiny naturalnej doskonale pasują również do wnętrz klasycznych, charakteryzujących się ponadczasowym designem.  Naturalne piękno i ciepło emanujące z fornirowanych mebli, sprawia wrażenie jakby meble nadal żyły i oddychały  dając poczucie kontaktu z naturą.

Edo

Meble gabinetowe EDO

BIALE Meble dba o utrzymanie jak najlepszych relacji ze swoimi partnerami tak, aby współpraca była satysfakcjonująca dla każdej ze stron. Celem tej współpracy jest stałe dokonywanie usprawnień uwzględniających wymagania klienta, gdyż zadowolenie klientów właśnie stawiane jest przez producenta na pierwszym planie.

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że Contino Meble Biurowe zostało docenione przez Fabrykę Mebli Biurowych BIALE i uhonorowane tytułem Złotego Partnera.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.