Biuro w 5 dni – to możliwe!

16 sierpnia, 2012

Contino-Biuro-w-5-dni

Pośpiech z reguły jest złym doradcą, ale nie w przypadku współpracy z Contino. Zdarza się niekiedy, że zasiniałe sytuacje wywołują nieoczekiwane i gwałtowne zmiany. Projekt „Biuro w 5 dni” umożliwi szybki zakup nowych mebli, dzięki czemu zawieszona działalność danej organizacji będzie mogła być wznowiona w nowych, dogodnych warunkach w bardzo krótkim czasie.

W skład mebli produkowanych przez Wuteh realizowanych w niecały tydzień wchodzą systemy mebli biurowych: Komo, Vega, Classic, lada recepcyjna Vega oraz stoły konferencyjne składane.

Zestaw mebli biurowych i pracowniczych KOMO to linia dla tych, dla których główną wartością jest szerzenie i podtrzymywanie tradycji. Kolorystyka zamyka się w klasycznych, stonowanych kolorach. KOMO dzięki szerokiemu wachlarzowi elementów umożliwia tworzenie różnorakich, funkcjonalnych kompozycji.

meble biurowe Vega

VEGA – to meble biurowe, których konstrukcja opiera się na płytach. Ta linia charakteryzuje się mnogością kształtów blatów. Blaty mają grubość 25mm.

Podobnie jak opisana wyżej linia KOMO, VEGA to również linia klasyczna.

Ich zaletą niewątpliwie jest niski koszt.

Meble biurowe CLASSIC charakteryzują się wyjątkową funkcjonalnością. Blaty o dość dużym zakresie długości 60-160 cm posiadają mnogość zastosowań, mogą służyć jako biurko, czy też stół, aż po rożnego rodzaju przystawki. Uniwersalny, klasyczny wygląd mebli, optyczna lekkość kryjąca wzmocnioną konstrukcję sprawia, że meble mogą być użyteczną ozdobą zarówno pomieszczeń konferencyjnych, gabinetowych czy recepcji.

Biurka Classic

Lady recepcyjne Vega to meble, które wręcz powinny znaleźć się w recepcji każdej firmy. Recepcja uważana jest za wizytówkę siedziby przedsiębiorstwa. Ważne, by wyglądała estetycznie, elegancko, a zarazem była funkcjonalna. Meble Vega odznaczają się wszystkimi tymi cechami. Ich wysoka modułowość umożliwia konstruowanie z nich lad i kontuarów. Blaty i ściany boczne osiągają grubość 25mm, inne elementy lady 18mm.

Na sam koniec warto też wspomnieć o wymienionych już powyżej stołach konferencyjnych z możliwością składania. Ich niewątpliwą zaletą jest prosta konstrukcja i lekkość, co służy możliwości ich częstego przenoszenia.

Meble dostępne są w kolorach: Brzoza Polarna i Orzech Ciemny, stelaże i uchwyty – srebrne.

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.