BEJOT – nowości produktowe

9 stycznia, 2011

Firma BEJOT powiększyła swój asortyment o nowe pozycje foteli managerskich i krzeseł pracowniczych oraz krzeseł konferencyjnych i zestawów recepcyjno-wypoczynkowych.

In Access to rodzina luksusowych foteli menadżerskich i pracowniczych, które łączą w sobie prestiżowy wygląd oraz wysokie walory ergonomiczne.

Na uwagę zasługuje m.in. wykonanie fotela – doskonałe szycie i dobór materiałów oraz zabudowane podłokietniki, które decydują o jego charakterystycznej formie. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie klasę oraz wysoką jakość i funkcjonalność produktów. W kolekcji In Access dostępne są również krzesła konferencyjne na nogach oraz na konstrukcji obrotowej wyposażonej w mechanizm pamięci obrotu.

Atria wygodny, ergonomiczny fotel pracowniczy w przystępnej cenie, którego zaawansowane mechanizmy i funkcjonalność zamknięte zostały w prostej, designerskiej formie. Rodzina krzeseł Atria, obok modeli obrotowych, obejmuje także krzesła konferencyjne na nogach lub płozie.

Voo Voo to ciekawa propozycja zestawu standardowych sof i foteli oraz systemu kanap przeznaczonych do wnętrz recepcyjnych, wypoczynkowych, holi i poczekalni. Istotną cechą systemu Voo Voojest jego modułowość, co daje szerokie możliwości tworzenia różnych zestawień według indywidualnego pomysłu. Proste, geometryczne kształty, modna kolorystyka tkanin obiciowych, detale ze stali nierdzewnej polerowanej oraz dodatkowe wyposażenie w postaci stolików powodują, że designerski zestaw Voo Voo świetnie komponuje się z surowością i elegancją nowoczesnych wnętrz biurowych i publicznych.

Insert to lekkie i funkcjonalne krzesło konferencyjne, które z powodzeniem można zastosować także w poczekalni. Posiada wygodne, tapicerowane siedzisko oraz sprężyste oparcie pokryte tkaniną siatkową.

Wśród modeli Insert, dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej tapicerek, znajdują się krzesła o podstawie czteronożnej (z podłokietnikami lub bez) oraz krzesła na płozie. Dzięki możliwości sztaplowania, krzesła Insert to mobilne siedziska, które z pewnością mogą przydać się w każdym biurze czy firmie.

ZIP to poszerzona kolekcja dobrze znanej linii krzeseł konferencyjnych Zip o modele na płozie. Dzięki nowemu stelażowi krzesła te stają się bardziej elastyczne i komfortowe. Krzesła ZIP z niskim oparciem mogą występować w wersji z podłokietnikami ZIP 230 lub bez podłokietników ZIP 231. Doskonałym i ekonomicznym rozwiązaniem do sal konferencyjnych jest ZIP z wysokim oparciem na płozie ZIP 23H. Wszystkie powyższe modele posiadają możliwość sztaplowania.


Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.