Bejot – nowe kolekcje foteli obrotowych i krzeseł konferencyjnych

15 kwietnia, 2012

Bejot od prawie dwudziestu lat prężnie działa na polskim rynku meblowym. Z małego zakładu stolarskiego przekształcił się w firmę, która obecnie specjalizuje się w produkcji krzeseł oraz foteli przeznaczonych do użytku biurowego. Głównym celem jest tworzenie wysokiej klasy mebli, które charakteryzują się doskonałą jakością wykorzystanych materiałów oraz wzornictwem na europejskim poziomie. Dużym plusem marki jest produkcja charakteryzująca się dbałością o środowisko naturalne.Wiosna 2012 zaskoczy nas zupełnie nowymi liniami produktów Bejot. Wśród nich jest między innymi fotel biurowy eXXo, który podobnie jak inne meble marki oparty jest o ergonomiczne rozwiązania. Wśród zalet modelu eXXo można wymienić m.in.: cztery opcje możliwości ustawienia, regulacje wysokości siedziska oraz zagłówka, co gwarantuje wygodę, gdyż idealnie dopasowuje się do ułożenia ciała.

Bejot_eXXo_EX102

W wiosennej kolekcji dostępny jest również fotel biurowy typu Twist TW 102, który swym wyglądem jak najbardziej spełnia warunki, aby móc mówić o nim jako nowoczesnym, a nawet awangardowym. Doskonały i niebanalny wygląd fotela idzie w parze z jego funkcjonalnością. Co ciekawe można udoskonalić go o mechanizm VMS-Orthopedic pozwalający na poruszanie się siedziska w trzech wymiarach, które w połączeniu z odpowiednią regulacją oparcia, może zapewnić wygodę podczas kilkugodzinnej pracy w biurze.

Bejot_fotel_Twist

Do aranżacji sal konferencyjnych zaprojektowano serię krzeseł Kyos. Czteronożna konstrukcja wyposażona została w pulpity oraz w podłokietniki, które są dodatkami opcjonalnymi. Mamy również wybór jeśli chodzi o tapicerkę. Model N2 ma tapicerowane siedzisko, a N3 zarówno siedzisko i oparcie. Krzesła Kyos to doskonałe rozwiązane dla sal szkoleniowych czy konferencyjnych oraz biur.

Kyos

Model X_Ray to typ krzeseł konferencyjnych na  miarę XXI-go wieku. Mebel ten to gwarancja wysokiej jakości i estetyki. Bejot oferuje klientom  możliwość doboru kolorów podłokietników lub nawet całej konstrukcji oraz montażu pulpitów i kółek.  Krzesło X_Ray niewątpliwie jest trwałym produktem, gdyż do jego wytworzenia używa się termoplastycznych surowców połączonych z włóknem szklanym odpornym na zniszczenia.

Warto również wspomnieć, że wcześniejsza kolekcja mebli Voo Voo pozwala już  na montaż stopek, a  Clubin, Lounge, Rest, Vector poszerzone zostały o ławki z dwoma lub nawet czterema siedziskami z możliwością zamontowania blatu.

bejot lawka Clubin

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.