10-lecie firmy CONTINO meble biurowe

Szanowni Państwo!

W październiku 2016 r. upływa 10 lat działalności firmy Contino meble biurowe na rynku.

W związku z powyższym serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Contino. W szczególności dziękujemy Naszym Klientom, Naszym Partnerom, Architektom, Projektantom i Sympatykom. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie już od tylu lat.

Od dekady dostarczamy firmom i instytucjom funkcjonalne krzesła i meble biurowe, których jakość jest potwierdzona certyfikatami i licznymi nagrodami. Na renomę firmy wskazują też jej partnerzy. Contino dba, by byli solidni i sprawdzeni. Firma dystrybuuje między innymi marki mebli i krzeseł: Wuteh, Biale, Polmarco, Profim, Kleiber, Sitag, Bejot.

Dzisiaj w ramach oferty jest dostępnych kilkadziesiąt systemów mebli i krzeseł, umożliwiając wyposażenie większości pomieszczeń firmowych – od mebli biurowych pracowniczych, ergonomicznych foteli, poprzez meble konferencyjne, recepcyjne – do stref relaksu, które stają się kluczowym elementem wyposażenia nowoczesnych biur.

Dziesięciolecie firmy Contino oznacza, że jesteśmy nadal młodą firmą i chociaż nasze doświadczenie w branży sięga nieco dalej to ciągle staramy się podnosić jakość naszych usług, aby w profesjonalny sposób zaspokoić potrzeby klientów.

Przed nami kolejny rozdział w tworzeniu ergonomicznych i funkcjonalnych biur – stanowisk pracy na polskim rynku. Wierzymy, że we współpracy z Państwem będziemy się nadal rozwijać a kolejne lata będą efektywne i obfite w sukcesy.

Zespół Contino.pl

Oceń wpis!

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Brak głosów do tej pory! Bądź pierwszym, który oceni ten post.