wuteh

Fabryka Mebli WUTEH S.A. produkuje meble biurowe i hotelowe od początku lat 90-tych i należy do czołowych producentów mebli biurowych w Polsce. W ofercie Wuteh Toruń znajdą Państwo wiele systemów meblowych przeznaczonych do biur, recepcji, sal konferencyjnych, gabinetów i hoteli. Klasyka połączona z awangardą, piękno formy z niebanalnym detalem, elegancja z ponadczasową prostotą to kwintesencja bogatej oferty Fabryki Mebli Wuteh.

Oferta Wuteh S.A. obejmuje systemy mebli gabinetowych m.in. Auttica, Quattro, Grand, Oskar i Bravo. Linie mebli pracowniczych to m.in. Polo, Komo, Nomo i Avo. Wśród mebli recepcyjnych największą popularnością na rynku krajowym cieszą się Linus, Vega, Orion i Dorado. W ofercie internetowej dostępna jest także linia SOVE. Misją Fabryki Mebli WUTEH S.A. jest dostarczanie rozwiązań tworzących przestrzeń biurową, inspirującą do myślenia, działania i pracy biurowej.

Pokaż:
Filters:
 • Biurka SELKO z regulacją elektryczną

  Biurko SELKO z elektryczną regulacją wysokości to optymalna ergonomia miejsca pracy. Płynne ustawienie wysokości pozwala na szybkie dostosowanie wysokości biurka do charakteru pracy. Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: Cennik_Wuteh_2017


   

  Zobacz
 • Box OASIS

  Box tapicerowany OASIS Wuteh polecamy do stworzenia miejsca odosobnienia w otwartej przestrzeni biurowej, holu, open space. Mebel standardowo w całości jest tapicerowany tkaninami Profim. Oparcie Oasis jednocześnie pełni funkcję ścianki działowej, która zapewnia dźwiękochłonność i tworzy dobre warunki do rozmów. Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: Cennik_Wuteh_2017

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna BLOCK

  Lada Block to nowoczesna lada recepcyjna, której ascetyczna forma umożliwia stosowanie jej w różnorodnych wnętrzach recepcyjnych.  Ciekawym rozwiązaniem jest podświetlenie kolorowego panelu środkowego co nadaje lekkości formy i akcentuje jej geometryczną linię.


  Lada BLOCK BK-1.    Cena 5900 zł netto.

   
  Zobacz
 • Lada Recepcyjna DORADO

  Lada recepcyjna DORADO jest wyposażona od środka w blat roboczy oraz cztery półki. Na zewnątrz płyta na wysoki połysk (tzw. high-gloss), a ścianki na rogach z laminatu HPL. Płyta high-gloss stosowana jest na frontach szaf i lad oraz jako blenda zasłaniająca nogi pracownika pod biurkiem.

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna LIBRA

  Lada recepcyjna LIBRA do recepcji, sal biurowych lub innych pomieszczeń dla gości. Biurko robocze ma szerokość 260cm dzięki czemu jest to dwu stanowiskowa lada recepcyjna. Grubość blatu i nóg recepcji Libra Wuteh wynosi 25mm. Solidnie wykonana i stabilna lada recepcyjna.

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna LINUS

  Linus recepcja, lada biurowa. Minimalistyczna i nowoczesna lada recepcyjna Linus wykonana jest z wysokiej jakości płyty melaminowanej zapewniającej łatwe utrzymanie w czystości. Ściany frontowe z płyty acrylux w połysku (wersja Premium)  lub melamina (wersja Standard).


  Pobierz: cennik lada recepcyjna LINUS

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna ORION

  Lada recepcyjna Orion do recepcji, sal czy innych pomieszczeń użyteczności publicznej.  Wykonana z wysokiej jakości płyty melaminowanej, front wykonany z folii imitującej blachę-srebrny mat. Doskonała do wnętrz recepcyjnych.

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna TERRA

  Lada recepcyjna Terra  to seria mebli o prostej bryle i ostrych, wyrazistych kształtach. Jest to dwu-stanowiskowa lada recepcyjna (dwa duże stanowiska pracy). Od środka wyposażona jest w blat roboczy z przelotkami na kable i trzy dzielące je półki.

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna VEGA

  Lada recepcyjna Vega to klasyczna i bardzo elegancka lada do recepcji lub sekretariatu wykonana z wysokiej jakości płyty melaminowanej. Poszczególne moduły lady recepcyjnej Vega umożliwiają zaaranżowanie dowolnego kształtu. Producentowi Wuteh udało się połączyć atrakcyjną cenę lady  z wysoką jakością jej wykonania. Lada recepcyjna Vega to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń recepcyjnych, sekretariatów i biur.

   

   

  Zobacz
 • Meble biurowe AVO

  Stabilne biurka oparte na nogach w kształcie odwróconej litery V. Avo to wygodne i trwałe meble do pracy w biurze.


  Pobierz: Cennik_Wuteh_2017

  Zobacz
 • Meble biurowe CLASSIC

  Meble biurowe CLASSIC to uniwersalny system, dzięki czemu można tworzyć zarówno miejsca pracy jak i różnego typu pomieszczenia konferencyjne. Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: Cennik_Wuteh_2017

  Zobacz
 • Meble biurowe FLEX

  Meble biurowe Flex to połączenie awangardy z solidnym wyglądem biurek, efektywne stelaże biurek do biura. W wersji Flex-R dający możliwość dostosowania wysokości blatu roboczego do indywidualnych potrzeb użytkownika (wersja ze skokową regulacją wysokości). Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: Cennik_Wuteh_2017

  Zobacz