sitag

SITAG – producent, którego oferta to wyróżniające się oryginalnym designem krzesła i fotele marki Sitag: fotele gabinetowe, krzesła biurowe, krzesła konferencyjne, trawersy oraz krzesła do cafeterii. Fotele biurowe SITAG są wyposażone w ergonomiczne mechanizmy wspomagające właściwą pozycję podczas pracy, zapobiegające bólom kręgosłupa i nie powodujące zmęczenia wielogodzinnym siedzeniem.

Minimalistyczny design, czystość formy i precyzja rozwiązań technicznych to podstawa, która sprawdza się zarówno w postaci solidnego krzesła pracowniczego jak i luksusowego fotela gabinetowego. Nowatorskie pod względem ergonomii rozwiązania, dopracowane w każdym szczególe wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania sprawia, że krzesła biurowe i fotele SITAG są wysoko cenione przez użytkowników.

Pokaż:
Filters:
  • Krzesło REALITY R 209022

    REALITY to dopasowanie. Ergonomiczny kształt siedziska i oparcia zsynchronizowany został z użytymi do jego produkcji materiałami. Dynamiczna forma z kolorami oparć i tapicerki. Zastosowane mechanizmy z różnorodnymi przeznaczeniami krzesła. W ten sposób powstał w pełni harmonijny i funkcjonalny produkt.


     

    Zobacz