Profim

PROFIm to jeden z czołowych producentów na rynku siedzisk biurowych. Krzesła biurowe i fotele produkowane w fabryce Profim wyróżnia rozpoznawalny design, ergonomiczne rozwiązania i wysoka jakość. Wszechstronna baza produktów przeznaczonych do biur i innych pomieszczeń takich jak recepcje, poczekalnie, sale konferencyjne czy audytoryjne. Krzesła i siedziska PROFIm wykonane są z najwyższej jakości komponentów oraz zgodnie z najwyższymi standardami, czego potwierdzeniem jest uzyskany przez firmę certyfikat jakości ISO 9001:2008

Więcej

Fotele biurowe PROFIm to nowoczesne, przyjazne użytkownikowi krzesła pracownicze. Ergonomiczne krzesła biurowe posiadają szereg mechanizmów, które umożliwiają pełne dostosowanie siedziska do potrzeb użytkownika. Synchroniczne mechanizmy ruchowe wymuszają zachowanie prawidłowej postawy ciała i umożliwia tzw. „dynamiczne siedzenie”.

Siedziska Profim to także nowoczesne fotele menadżerskie o wielu zaletach funkcjonalnych, o konstrukcji zapewniającej możliwie największy komfort. Sofy recepcyjne, pufy i fotele, które są świetnym rozwiązaniem dla pomieszczeń będących reprezentacyjnymi dla firmy, takich jak poczekalnie, recepcje, hole wejściowe. Wieszaki jako oryginalne elementy wystroju doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze.

Siedząc przez wiele godzin na krzesłach Profim zapomną Państwo o uczuciu zmęczenia, bólach pleców, czy też niewygodzie towarzyszącej każdemu dłuższemu dniu pracy. Również paleta kolorów jest tu całkiem imponująca – krzesła Profim to asortyment łączący tradycyjne barwy (czerń, biel, czerwień, brąz, fiolet, zieleń, pomarańcz itp.) z nowoczesnym wzornictwem. Dodatkowo krzesła Profim to niemal w każdym przypadku możliwość: regulacji kąta nachylenia siedziska oraz oparcia, a także zmiany ustawienia szerokich podłokietników i dostosowania położenia części podtrzymującej odcinek lędźwiowy kręgosłupa..

Schowaj

Pokaż:
Filters: