dobra forma

DOBRA FORMA to producent nowoczesnych mebli biurowych. Oferuje eleganckie i funkcjonalne biurka, stoliki, szafy, stoły, i wiele innych. Możliwość stworzenia własnych mebli. Dobra Forma produkuje meble dla obiektów użyteczności publicznej, jak i wnętrz prywatnych. Dzięki rzemieślniczej, rzetelnej pracy, poprzedzonej analizą potrzeb Klienta i specyfiki wnętrza, finalne produkty są efektowne, charakteryzują się najwyższą, jakością i funkcjonalnością. W ofercie firmy Dobra Forma są nowoczesne meble gabinetowe, biurka menedżerskie, komody, stoły konferencyjne, stoliki kawowe, meble biurowe, lady recepcyjne, panele ścienne, szafy i regały, biurka pracownicze.

Pokaż:
Filters:
 • Biurka menedżerskie VIP

  Meble gabinetowe Dobra Forma. Meble gabinetowe VIP to wyjątkowy system meblowy utrzymany w nowoczesnej stylistyce. Prostota formy i wysokiej klasy materiały powodują, że meble te mają niepowtarzalny styl.

  Zastosowanie w systemie VIP kontenerów podporowych sprawia, że mebel zyskuje na lekkości. Niebanalny wygląd i wyjątkowa, jakość, to cechy charakterystyczne dla mebli gabinetowych VIP. Przemyślane detale dodają smaku i są bardzo ważnym elementem decydującym o wyglądzie mebla. Eleganckie stopki są jak biżuteria, pokazują klasę i niezwykły styl użytkownika.

  Zobacz
 • Meble gabinetowe 2013

  Meble gabinetowe 2013 to system menedżerski o wyjątkowej elegancji – ponadto szczególnie funkcjonalny. Linia ta korzysta z funkcjonalności kontenerów podporowych, co w znacznym stopniu poszerza gamę zastosowań biurka 2013. Na blacie biurka zastosowano wpuszczaną w blat (lub nakładaną) wstawkę, która podnosi komfort użytkowania biurka, a dodatkowo zabezpiecza lakierowaną powierzchnię blatu przed zarysowaniami.

  Zobacz
 • Meble gabinetowe C-MAX

  Meble gabinetowe C-max stanowią efektowne połączenie naturalnych materiałów i nowoczesnych kształtów. Masywne podpory kontrastują z blatem o sfrezowanej krawędzi. Zabieg ten dodaje biurku lekkości. Blat sprawia wrażenie subtelnego i delikatnego, ale w rzeczywistości jest bardzo solidny, stabilny i wytrzymały. Biurka menedżerskie C-MAX dostępne są w szerokiej gamie dekorów, dzięki czemu łatwo dostosować go do każdego wnętrza i zaspokoić oczekiwania każdego wymagającego Klienta

  Zobacz
 • Meble gabinetowe EFFECT

  Meble gabinetowe EFFECT to gwarancja efektywnej pracy. Jego wyróżniki to ergonomiczny kształt blatu, lustrzana podstawa oraz wielofunkcyjny kontener podporowy.

  Zobacz
 • Meble gabinetowe L-MAX

  Meble gabinetowe L-max to model zbliżony do linii C-max. Łączy je sposób konstrukcji i rozwiązania techniczne. Wyróżnikiem mebli biurowych L-max jest jedna z podpór, która zastąpiona została kontenerem. Możliwość indywidualnego doboru jego wyposażenia i wymiarów znacznie zwiększa funkcjonalność, a także powierzchnię użytkową gabinetu. L-max to połączenie natury i ergonomii w najlepszym wydaniu.

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne Sk-X100

  Stoły konferencyjne Sk-X100 to połączenie elegancji, klasy i natury. Lekkość i minimalizm tworzą mebel o subtelnej i skromnej elegancji.  Nogi stelaży są lekko pochylone nadając im oryginalny charakter i jednocześnie stabilność. Stoły Sk-X100 są modułowe, dzięki czemu można je dowolnie zestawiać wraz z rozwojem dyskusji i liczby jej uczestników.

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne VERO

  Stoły konferencyjne VERO łączą w sobie funkcjonalność z nowoczesnością. Niebanalny design sprawia, że stoły Vero wyróżniają się spośród mebli konferencyjnych. Dostępność blatów w szerokiej gamie materiałów połączona z solidnymi, metalowymi podporami, w kilku opcjach materiałowych daje nam uniwersalny stół do każdej sali konferencyjnej. Zastosowanie w blacie wstawki ze szkła piaskowanego dodaje smaku i elegancji.

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne VRC

  Stoły konferencyjne VRC charakteryzują się monumentalnością  i solidnością wykonania. Są one zaprojektowane tak, aby spełniać wymogi nowoczesnej i funkcjonalnej sali konferencyjnej. W tym celu zostały przystosowane do współpracy z urządzeniami multimedialnymi – komputerami, projektorami itp. Ponadto kombinacja różnych wariantów podpór umożliwia niejako wydzielenie dwóch stref – dla prowadzącego i dla pozostałych uczestników spotkania.

  asd

  Zobacz