biale

Fabryka mebli biurowych BIALE specjalizuje się w produkcji ergonomicznych i trwałych mebli biurowych, gabinetowych, recepcyjnych oraz hotelowych. Wieloletnie doświadczenie i doskonale wyszkolony personel dają producentowi możliwość realizacji zamówień nietypowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta.

BIALE (Bial Meble Sp. z o.o.) to producent mebli biurowych oferujący wysokiej jakości meble do biura, lady recepcyjne, meble gabinetowe, stoły konferencyjne, regały biurowe, szafy biurowe a także biurka płytowe i na stelażach metalowych. Duży wybór regałów, szafek wiszących, półek, kontenerów biurowych, mebli kuchennych, medycznych i dodatkowych elementów do wyposażenia biura

W produkowanych meblach producent stawia przede wszystkim na nowoczesność rozwiązań i jakość wykonania. Pomimo bogatej oferty systemowych mebli biurowych, realizuje także zamówienia nietypowe – zaczynając od prostych modyfikacji brył standardowych, a na indywidualnym projekcie Klienta kończąc. Jest firmą elastyczną wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Pokaż:
Filters:
 • Biurka TR – regulowane elektrycznie

  Regulowane elektrycznie biurka TR – dzięki zastosowaniu mechanizmu w szybki i płynny sposób można zmienić pracę siedzącą w stojącą. Wysokość regulowana elektrycznie od 71,5 cm do 121,5 cm. Blat wykonany z płyty obustronnie melaminowanej gr 25mm, wykończonej obrzeżem PCV 2mm. Kolorystyka do wyboru wg wzornika Bial-Meble,  jedna przelotka kablowa w blacie.


   

  Zobacz
 • Gabinet Status Owalny

  Meble biurowe Bial Meble. STATUS to klasyczny system mebli gabinetowych, perfekcyjnie wypełniających przestrzeń biurową. STATUS OWALNY dostępny jest w okleinie naturalnej oraz w melaminie.


  Pobierz: Cennik-meble-STATUS OWALNY


  Zobacz realizację mebli STATUS OWALNY


   

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna ANTRA

  Lada recepcyjna Antra sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Prosta forma lady jest jednocześnie efektowna i praktyczna, dlatego sprawdza się jako tradycyjna recepcja oraz jako punkt obsługi klienta  np.  w banku, w urzędzie czy butiku w centrum handlowym. Lada biurowa Antra dostępna jest w kilku wymiarach. Istnieje także możliwość łączenia pojedynczych elementów w większe moduły. Kształt lady recepcyjnej podkreśla podświetlany cokół.


  Pobierz: Contino.pl_cennik lada ANTRA

  Zobacz
 • Lada recepcyjna ARISTO

  Lada recepcyjna ARISTO zachwyca swą prostotą i elegancją. Charakteru dodają jej dekoracyjne krawędzie blatów ze sklejki grubości 40mm frezowane, brzegi sklejki lakierowane. Lada Aristo jest pokryta HPL-em,  standardowo blat HPL gładki, nogi HPL struktura. Front nadstawki szkło ANTISOL GRAFIT, częściowo piaskowane.


  Pobierz: cennik lada ARISTO

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna SALVA

  Lada recepcyjna Salva to nowoczesny system mebli recepcyjnych, zaprojektowana w prostych liniach. Poziome, dekoracyjne linie dodają ladzie recepcyjnej Salva elegancji. Estetyczny design, lekkość i prostota lady recepcyjnej współgra z ergonomią miejsca pracy.


  Pobierz: Cennik-Lada-SALVA


   

   

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna SORTE

  Lada recepcyjna SORTE  to elegancka lada biurowa, która sprawdza się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach recepcyjnych. Lada recepcyjna Sorte produkowana jest z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o detale i wykończenie. Uzupełnieniem recepcji mogą być szafy biurowe, regały i kontenery z innych naszych systemów meblowych.


  Pobierz: Cennik-Lada-SORTE


   

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna VICTOR

  Biurowa Lada recepcyjna Victor wita gości i pracowników niezależnie czy to hol, recepcja, sekretariat, czy inne pomieszczenie biurowe – doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie.


  Pobierz: Cennik-meble-VICTOR


   

  Zobacz
 • Meble biurowe EVRO

  Meble biurowe EVRO można uzupełnić o kontenery i pomocniki biurowe z systemem drzwi przesuwnych.


  Pobierz: Cennik-meble-biurowe-EVRO


  Zobacz
 • Meble biurowe IDEA

  Meble pracownicze IDEA  – mnogość dostawek oraz liczne kształty biurek dają niezwykłe możliwości w projektowaniu funkcjonalnego biura.


  Pobierz: Cennik-meble-IDEA


  Pobierz: Cennik-szafy-IDEA


  Zobacz: realizację mebli Idea.

  Zobacz
 • Meble biurowe PRIMUS

  Meble biurowe Bial Meble. Meble pracownicze Primus jest to modułowy system mebli biurowych, dostępny jako biurka na konstrukcjach płytowych oraz jako biurka na stelażach w kształcie litery L z możliwością prowadzenia okablowania.


  Pobierz: Cennik-meble-PRIMUS


  Pobierz: Cennik-szafy-PRIMUS


  Zobacz: realizację mebli Primus.

  Zobacz
 • Meble biurowe TORO

  Meble biurowe TORO to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość oraz funkcjonalność rozwiązań.


  Zobacz: Cennik-meble-TORO


  Zobacz: Cennik-szafy-TORO


  Zobacz realizację mebli TORO.


   

   

  Zobacz
 • Meble biurowe VICTOR

  Meble biurowe VICTOR to oryginalne wzornictwo i ergonomia. Łukowe kształty biurek oraz liczne możliwości konfiguracji brył ułatwiają funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni biurowej. Żaluzje oraz metalowe dodatki dopełniają wizję nowoczesnego biura.


  Pobierz: Cennik-meble-VICTOR


   

  Zobacz