Referencje

EKO-TOM Turguła Sp.j.

„Miłym akcentem było zaproponowanie i wykonanie firmowych logotypów na krzesłach biurowych, dzięki czemu biuro naszej firmy wyróżnia się oryginalnym charakterem. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Contino jako solidnego partnera w zakresie usług związanych z projektowaniem i wyposażeniem wnętrz biurowych.”

Centrum Medyczne „Pro Familia” Koziegłowy

„Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług i działań podejmowanych przez firmę  CONTINO. Pozwala to nam z czystym sumieniem polecić CONTINO meble biurowe wszystkim firmom, instytucjom i osobom, szukającym pewnego partnera w zakresie wyposażenia wnętrz w meble i siedziska biurowe oraz recepcyjne.”

PPUH WOSEBA sp.z o.o.

Jesteśmy zadowoleni z obsługi ze strony  CONTINO.  Elastyczność współpracy z nami na etapie przygotowania projektu, terminowość i sprawność montażu mebli oraz wysoka jakość dostarczonych produktów sprawiły, że uznaliśmy iż dokonaliśmy trafnego wyboru w tym zakresie.

in.ventus sp. z o.o. sp. k. Poznań

„Zespół Contino meble biurowe w pełni stanął na wysokości zadania. Przedstawiono nam nie tylko  projekt aranżacji wraz z ofertą zakupu, lecz również dokonano prezentacji foteli biurowych w naszej firmie. Pozwoliło to zapoznać się nam z wymiernymi korzyściami wynikającymi ze stosowania produktu jeszcze przed decyzją zakupu.”

Izba Skarbowa Poznań

„Realizacja kompleksowych usług przebiegała należycie i terminowo spełniając wymagania jakościowe co do przedmiotu umów. Rzetelne podejście firmy Contino.pl do zleconych zadań pozwala stwierdzić, że jest profesjonalnym partnerem w zakresie wykonywanych usług dającym gwarancję solidności.”

Agencja Nieruchomości Rolnych Poznań

„Ze swojej strony możemy polecić firmę Contino Meble Biurowe jako przykład solidności i profesjonalizmu. Wszytskie zlecenia były i są wykonywane rzetelnie i terminowo.

Urząd Kontroli Skarbowej w Poznaniu

„Dyrektor Urzędu Kontroli Skarbowej w Poznaniu udziela referencji dla firmy CONTINO meble biurowe. Zespół CONTINO wykazał się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Każda z realizacji została poprzedzona projektem aranżacyjnym. „

Perfect Electro Sp. z o.o. Kostrzyn

„Zakres współpracy dotyczył przygotowania wizualizacji biura oraz dostawy z montażem mebli i krzeseł biurowych. Efekty współpracy spełniają wszystkie nasze wymagania zarówno, jeżeli chodzi o oferowane meble, podejście do klienta oraz znajomość rynku.”

Sanitech KOŁO sp. z.o.o

„Dostawy mebli za każdym razem były przeprowadzane sprawnie i terminowo. Meble zakupione w Contino cechuje wysoka jakość wykończenia, ergonomia, funkcjonalność oraz ponad czasowa linia designu. Zachęcamy do współpracy  firmą CONTINO wszystkich klientów planujących zakup mebli.

Power Engineering S.A.

„Firmę CONTINO cechuje solidność, sumienność oraz terminowość realizacji zamówień. Zlecone prace wykonuje prawidłowo, zgodnie ze sztuką dekoratorską i posiadaną wiedzą. Wzorowo wypełnia również ustalone warunki handlowe. Na pochwałę zasługuje doświadczenie i rzetelność oraz fachowość w zakresie wykonywanych prac.”

Lasy Państwowe Zielona Góra

Główne atuty firmy to miła obsługa, profesjonalizm wykonania oraz konkurencyjne ceny. Biorąc powyższe pod uwagę, jesteśmy usatysfakcjonowani współpracą z firmą CONTINO i możemy polecić Ją jako rzetelnego i sprawdzonego wykonawcę w swojej branży.

Test Systemy Uszczelniające Częstochowa

„Firma „CONTINO meble biurowe”, podczas rozbudowy naszego przedsiębiorstwa, wyposażyła nam gabinet, salę konferencyjną oraz recepcję. Z przyjemnością polecam firmę CONTINO, jako fachowego i rzetelnego dostawcę mebli biurowch.

Kancelaria Notarialna Olaf Peretiatkowicz Poznań

„Duża praktyka zawodowa kierownictwa firmy potwierdziła się wysoką jakością realizowanych zadań. Dostarczone meble są ergonomiczne i solidne. Prace wykonano starannie i terminowo. Firma CONTINO meble biurowe jest partnerem godnym polecenia.”

PAGO Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski

„Współpraca z CONTINO od początku układa się nam bardzo dobrze, firma ma profesjonalne podejście do klienta, służąc radą i pomocą na każdym etapie tworzenia propozycji umeblowania. Polecamy firmę CONTINO wszystkim, którzy szukają, profesjonalnego, rzetelnego i uczciwego partnera biznesowego.

PW HANEX Partner BP Polska

„Polecamy firmę CONTINO jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi rzetelnie i fachowo. Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę CONTINO jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

JOKER Security Poznań

„Firma CONTINO wykazała się solidnością, fachowością oraz dużą wiedzą techniczną zademonstrowaną przez pracowników. Dlatego zachęcamy do współpracy z Contino wszystkich potencjalnych klientów mających w planach wyposażenie swojej firmy w meble biurowe.”

PPHU ELEKTROHURT Poznań

„Skorzystaliśmy z usług firmy Contino i jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Polecamy usługi tej firmy innym przedsiębiorcom którym zależy na profesjonalnym projekcie oraz dobrej komunikacji z wykonawcą. Dostarczone meble i krzesła są trwałe i solidne a przy tym korzystne cenowo.

GOOD FOOD S.A.

„Ergonomiczne stanowiska pracy i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne są dowodem na to, że dzięki współpracy z  CONTINO,  stworzono Naszym pracownikom komfortowe warunki pracy. Poza aspektem jakościowym i wizualnym mebli biurowych, należy podkreślić  również znakomity kontakt z zespołem CONTINO.

SKANSKA S.A.

„Wszystkie prace wykonano solidnie, terminowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.  Z przyjemnością polecamy firmę CONTINO meble biurowe wszystkim tym, którzy szukają towarów i usług na najwyższym poziomie.”

Szkoła Podstawowa nr 6 Poznań

„Wszystkie prace, począwszy od projektu umeblowania pokoju nauczycielskiego (wcześniej sekretariatu szkoły) po montaż, były profesjonalnie przygotowane. Pani Lidia Zielińska potrafi z dużym zaangażowaniem, serdecznością, uśmiechem doradzić co jest funkcjonalne i potrzebne w każdym wnętrzu.

Lantmännen Axa Poland Sp. z o.o. Poznań

„Na szczególną uwagę zasługuje kompleksowość obsługi: począwszy od z wymiarowania pomieszczeń, poprzez wykonanie wizualizacji wnętrz, doradztwa w wyborze mebli i kolorystyki na sprawnym montażu kończąc. Dostawy i montaże zostały przeprowadzone profesjonalnie oraz terminowo.

BUD PARTNER Czerwonak k. Poznania

„Dostawy i montaże mebli zostały przeprowadzone sprawnie i terminowo a zakupione meble są wysokiej jakości, ergonomiczne oraz funkcjonalne. Możemy więc z pełnym przekonaniem zarekomendować firmę CONTINO meble biurowe innym inwestorom jako wiarygodnego, profesjonalnego partnera.”

PHU DAVEX Chomęcice k.Poznania

„Firma CONTINO wykazała się niezwykłym profesjonalizmem i dużym rozpoznaniem naszych potrzeb. Zachęcamy do współpracy z firmą CONTINO wszystkich klientów planujących zakup mebli wraz z aranżacją.

COMP-WIN Sp. z o.o. Poznań

„Contino potrafi dopasowywać się do potrzeb klienta oferując korzystne relacje ceny do jakości. Polecamy więc Państwu firmę CONTINO meble biurowe jako sprawdzonego i solidnego partnera.”

Zakład Instalatorstwa Jacek Wylęgała Międzychód

„Profesjonalne podejście do potrzeb klienta, otwartość na ludzi i wiedza merytoryczna to cechy jakimi dysponują pracownicy firmy Contino.

Centrum Badań Jakości Sp. z o.o. Konin

„Pragnę podziękować całemu Zespołowi firmy CONTINO  za zaangażowanie w realizację projektów wnętrz i umeblowanie naszej firmy. Ergonomiczne, funkcjonalne meble i siedziska podniosły komfort naszej pracy i wpłynęły pozytywnie na  wizerunek firmy.