O firmie

KIM JESTEŚMY

Contino tworzą młode osoby pełne pasji i ciekawych pomysłów. Od lat związani z branżą mebli biurowych. Doświadczenie zdobywaliśmy u różnych producentów oraz w firmach wyposażających biura i laboratoria. U nas od samego początku klient wie, z kim ma do czynienia.

Zajmujemy się wyposażaniem firm i instytucji w meble biurowe. Działamy kompleksowo począwszy od doradztwa, aranżacji i wyceny, poprzez dostawę, montaż mebli i zapewnienie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Dzięki dobrej organizacji sprawnie i solidnie obsługujemy wszystkich ważnych dla nas klientów, nie tylko na terenie miasta Poznań lecz również na terenie całego kraju.

Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. W jednym miejscu znajdziesz kilkadziesiąt systemów mebli biurowych i rozwiązań dostosowanych do Twojego wnętrza, Twoich potrzeb i możliwości. A wszystko to z profesjonalną obsługą, z chęcią i nieprzymuszonym uśmiechem na twarzy. Naszą pracę wykonujemy z pasją, a zadowoleni klienci to dla nas najwyższa nagroda.Umebluj z nami biuro..

KRÓTKO O NASZEJ FIRMIE

 • meble biurowe gabinetowe, meble biurowe pracownicze, meble biurowe konferencyjne,
 • meble do recepcji i sekretariatu – lady recepcyjne, biurka, siedziska, stoły, szafy, regały, komody,
 • krzesła i fotele biurowe, krzesła konferencyjne, krzesła kawiarniane, krzesła drewniane,
 • meble hotelowe – siedziska, stoły, krzesła, fotele i sofy,
 • meble metalowe, szafy BHP, regały metalowe, meble socjalne, aneksy kuchenne i jadalnie,
 • wykładziny obiektowe – dywanowe oraz PCV, maty pod krzesła,
 • meble restauracyjne – krzesła, stoły, lady,
 • ścianki działowe, przegrody, panele nabiurkowe, ścianki open space, przesuwne ściany działowe,
 • szafy wnękowe pod zabudowę, garderoby, wnęki z drzwiami przesuwnymi,
  zabudowy nietypowe na wymiar,
 • projektowanie i aranżacja biur, poczekalni, recepcji, gabinetów, sal konferencyjnych,
 • transport i montaż mebli.

Prowadzimy przedsiębiorców do uzyskania przez nich najwyższych osiągnięć dzięki tworzeniu przestrzeni biurowej, która współpracuje.

Biuro, które współpracuje – to nasza misja, zarówno w działaniu jak i tworzeniu wnętrz. Wiemy, że właściwie wyposażone biuro to biuro, które współpracuje – pomaga tworzyć, działać, komunikować się. Podnosi prestiż i buduje autorytet gospodarza, to również większa szansa na sukces firmy.

Wiemy, że kluczem do udanych realizacji jest współpraca. Jesteśmy firmą, która współpracując, kompleksowo wyposaża wnętrza biurowe, gabinetowe, recepcyjne, konferencyjne, socjalne. Naszym Klientom dostarczamy ergonomię, profesjonalnie wyglądające biura oraz doskonałej jakości meble, krzesła, fotele i wykładziny obiektowe.

Meble Contino w każdym biurze. Contino jest najbardziej pożądanym dostawcą mebli biurowych do każdej firmy. Dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Meble biurowe i krzesła Contino znajdują się nie tylko w firmach, ale także w domowych biurach i pracowniach.

Contino jest ekspertem w branży, w dziedzinie wyposażenia wnętrz użyteczności publicznej i miejsc pracy. Głównym celem jest prowadzenie rentownej działalności gospodarczej.

Najważniejsi są ludzie > Otwartość i partnerstwo to podstawa. Jesteśmy profesjonalistami otwartymi na potrzeby klientów i nieustannie dążymy do świadczenia usług na wysokim poziomie.

Rzetelność i Uczciwość > Contino jest rzetelnym, uczciwym i godnym zaufania partnerem biznesowym, który pragnie zaoferować najnowocześniejsze produkty oraz usługi w swojej branży. Przestrzega najwyższych norm moralnych i etycznych.

Działamy z pasją – To co robimy sprawia nam frajdę ponieważ łączymy pracę z pasją. Wierzymy że każdy zasługuje na dobrej jakości meble i krzesła w dobrej cenie i każdy może a nawet powinien pracować w komfortowych warunkach.

Pewność i bezpieczeństwo – Jesteśmy Partnerami czołowych producentów mebli biurowych w Polsce, cenionych i nagradzanych na całym świecie oferującymi najwyższą jakość oraz ciekawy design wyposażenia biur, recepcji, gabinetów, holi czy sal konferencyjnych.