Meble biurowe

Od wielu lat wzrasta zapotrzebowanie na pracowników, których zakres obowiązków zobowiązuje do pracy w pozycji siedzącej. Rozwój i postęp technologiczny wymusza na firmach konieczność wyposażania miejsc pracy w ergonomiczne krzesła i funkcjonalne meble biurowe. W ofercie Contino Poznań znajdują się meble pracownicze, które pozwalają na dowolną zabudowę przestrzeni biurowej.

Prezentujemy szeroki wachlarz pracowniczych mebli biurowych. Nowoczesne i funkcjonalne meble biurowe występują na stelażach metalowych lub jako biurka płytowe, biurka samodzielne. W każdym systemie mebli są elementy uzupełniające jak dostawki, szafy, regały, pomocniki oraz przegrody. Biurka oraz dodatki współgrają ze sobą, optymalizując warunki pracy.

Systemy mebli biurowych obejmują biurka, regały, panele nabiurkowe, łączniki, stoliki okolicznościowe, oraz szafy biurowe i nadstawki. Blaty biurek wykonane z płyty wiórowej melaminowanej, mogą opierać się na konstrukcji płytowej lub na stelażach metalowych. Wszystkie systemy można uzupełniać o dodatkowe akcesoria. Duży wybór kształtów biurek zapewnia ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania. Nasze meble biurowe dają pełną swobodę projektantom i właścicielom firm w zakresie projektowania wnętrz.

Ukryj opis kategorii
Wyniki 1 – 9 z 30
Pokaż:
9
  Wyniki 1 – 9 z 30
  Pokaż:
  9
   WyprzedażPromocjeKontakt
   61 812 61 33 biuro@contino.pl ul. Naramowicka 47/103 61-622 Poznań