Lady recepcyjne

Recepcja to niewątpliwie najbardziej reprezentacyjne miejsce każdego przedsiębiorstwa. Jako że pierwsza ukazuje się oczom przybyłych klientów, warto zadbać o to, by stanowiła wizytówkę firmy. W kształtowaniu pozytywnego wrażenia pomaga z pewnością estetyczna i stylowa lada recepcyjna. To właśnie przy niej obsługiwani są klienci firmy, tam też uzyskują niezbędne informacje.

Wybór lady recepcyjnej warto uzależnić od charakteru działalności firmy oraz stylu, w jakim jest ona urządzona. Ważne też, by podkreślała prestiż firmy. W nowoczesnych firmach sprawdzą się przede wszystkim minimalistyczne lub designerskie lady o niebanalnych kształtach i kolorystyce, w przedsiębiorstwach „z tradycją” z kolei warto postawić na lady recepcyjne w stylu klasycznym.

Posiadamy bogatą ofertę funkcjonalnych, oryginalnych i miłych dla oka lad recepcyjnych, zarówno do recepcji o większych, jak i mniejszych powierzchniach. Prostokątne, w kształcie litery U, okrągłe, duże, małe, mniej lub bardziej rozbudowane, klasyczne, ale i bardziej nowoczesne. Nasze lady pozwalają na stworzenie ergonomicznego miejsca pracy, umożliwiającego sprawną komunikację.

Ukryj opis kategorii
Wyniki 1 – 9 z 16
Pokaż:
9
  Wyniki 1 – 9 z 16
  Pokaż:
  9
   WyprzedażPromocjeKontakt
   61 812 61 33 biuro@contino.pl ul. Naramowicka 47/103 61-622 Poznań