Lady recepcyjne

Recepcja to niewątpliwie najbardziej reprezentacyjne miejsce każdego przedsiębiorstwa. Jako że pierwsza ukazuje się oczom przybyłych klientów, warto zadbać o to, by stanowiła wizytówkę firmy. W kształtowaniu pozytywnego wrażenia pomaga z pewnością estetyczna i stylowa lada recepcyjna i odpowiednie meble biurowe. To właśnie przy niej obsługiwani są klienci firmy, tam też uzyskują niezbędne informacje.

Wybór lady recepcyjnej warto uzależnić od charakteru działalności firmy oraz stylu, w jakim jest ona urządzona. Ważne też, by podkreślała prestiż firmy. W nowoczesnych firmach sprawdzą się przede wszystkim minimalistyczne lub designerskie lady o niebanalnych kształtach i kolorystyce, w przedsiębiorstwach „z tradycją” z kolei warto postawić na lady recepcyjne w stylu klasycznym.

Posiadamy bogatą ofertę funkcjonalnych, oryginalnych i miłych dla oka lad recepcyjnych, zarówno do recepcji o większych, jak i mniejszych powierzchniach. Recepcyjne meble biurowe w kształcie litery U, okrągłe, prostokątne, duże, małe, mniej lub bardziej rozbudowane, klasyczne, ale i bardziej nowoczesne. Nasze lady pozwalają na stworzenie ergonomicznego miejsca pracy, umożliwiającego sprawną komunikację.

Ukryj opis kategorii
Wyniki 1 – 9 z 18
Pokaż:
9
  • Lada Recepcyjna ANTRA

   Lada recepcyjna Antra sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Prosta forma lady jest jednocześnie efektowna i praktyczna, dlatego sprawdza się jako tradycyjna recepcja oraz jako punkt obsługi klienta  np.  w banku, w urzędzie czy butiku w centrum handlowym. Lada biurowa Antra dostępna jest w kilku wymiarach. Istnieje także możliwość łączenia pojedynczych elementów w większe moduły. Kształt lady recepcyjnej podkreśla podświetlany cokół.


   Pobierz: cennik lada ANTRA


  • Lada recepcyjna ARC

   Lady recepcyjne ARC Polmarco składają się z modułów, które można dowolnie konfigurować w zależności od charakteru pomieszczenia i funkcji, którą mają spełniać. Charakterystyczna cechą w tych ladach są zaokrąglenia blatów, które płynnie przechodzą w panel boczny lady nadając im bardzo elegancki i subtelny kształt. Jednym z dostępnych modułów lad jest moduł „łukowy”, który w bardzo elegancki sposób (bez ostrych krawędzi) łączy moduły czołowe z modułami bocznymi lady.


  • Lada recepcyjna ARISTO

   Lada recepcyjna ARISTO zachwyca swą prostotą i elegancją. Charakteru dodają jej dekoracyjne krawędzie blatów ze sklejki grubości 40mm frezowane, brzegi sklejki lakierowane. Lada Aristo jest pokryta HPL-em,  standardowo blat HPL gładki, nogi HPL struktura. Front nadstawki szkło ANTISOL GRAFIT, częściowo piaskowane.


   Pobierz: cennik lada ARISTO


  • Lada Recepcyjna BLOCK

   Lada Block to nowoczesna lada recepcyjna, której ascetyczna forma umożliwia stosowanie jej w różnorodnych wnętrzach recepcyjnych.  Ciekawym rozwiązaniem jest podświetlenie kolorowego panelu środkowego co nadaje lekkości formy i akcentuje jej geometryczną linię.


   Lada BLOCK BK-1.    Cena 5900 zł netto.

    

  • Lada Recepcyjna DORADO

   Lada recepcyjna DORADO jest wyposażona od środka w blat roboczy oraz cztery półki. Na zewnątrz płyta na wysoki połysk (tzw. high-gloss), a ścianki na rogach z laminatu HPL. Płyta high-gloss stosowana jest na frontach szaf i lad oraz jako blenda zasłaniająca nogi pracownika pod biurkiem.


  • Lada Recepcyjna LIBRA

   Lada recepcyjna LIBRA do recepcji, sal biurowych lub innych pomieszczeń dla gości. Biurko robocze ma szerokość 260cm dzięki czemu jest to dwu stanowiskowa lada recepcyjna. Grubość blatu i nóg recepcji Libra Wuteh wynosi 25mm. Solidnie wykonana i stabilna lada recepcyjna.


  • Lada Recepcyjna LINUS

   Linus recepcja, lada biurowa. Minimalistyczna i nowoczesna lada recepcyjna Linus wykonana jest z wysokiej jakości płyty melaminowanej zapewniającej łatwe utrzymanie w czystości. Ściany frontowe z płyty acrylux w połysku (wersja Premium)  lub melamina (wersja Standard).


   Pobierz: cennik lada recepcyjna LINUS


  • Lada Recepcyjna ORION

   Lada recepcyjna Orion do recepcji, sal czy innych pomieszczeń użyteczności publicznej.  Wykonana z wysokiej jakości płyty melaminowanej, front wykonany z folii imitującej blachę-srebrny mat. Doskonała do wnętrz recepcyjnych.


  • Lada Recepcyjna SALVA

   Lada recepcyjna Salva to nowoczesny system mebli recepcyjnych, zaprojektowana w prostych liniach. Poziome, dekoracyjne linie dodają ladzie recepcyjnej Salva elegancji. Estetyczny design, lekkość i prostota lady recepcyjnej współgra z ergonomią miejsca pracy.  


   Pobierz: cennik lada SALVA


  Wyniki 1 – 9 z 18
  Pokaż:
  9
   WyprzedażPromocjeKontakt
   61 812 61 33 biuro@contino.pl ul. Naramowicka 47/103 61-622 Poznań