Stoły konferencyjne

Sala konferencyjna stanowi jedno z najważniejszych pomieszczeń w firmie – spełnia bowiem szereg strategicznych dla przedsiębiorstwa funkcji. To właśnie w tym miejscu odbywają się wszelkiego rodzaju zebrania pracowników, szkolenia kadr, ważne posiedzenia oraz negocjacje z klientami i partnerami biznesowymi. Jej obowiązkowym elementem, na którym nierzadko podpisywane są decydujące o losach i powodzeniu firmy dokumenty, jest oczywiście stół konferencyjny.

Więcej


W naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę tego niezbędnego w sali konferencyjnej elementu wyposażenia. Posiadamy meble biurowe konferencyjne, stoły mobilne, składane, wolnostojące i modułowe, nowoczesne i klasyczne, o różnym kształcie, kolorystyce i wzornictwie. Bogactwo modeli stołów znajdujących się w naszej ofercie umożliwi każdemu przedsiębiorcy wykreowanie pomieszczeń konferencyjnych odpowiadających nawet najbardziej wysublimowanym oczekiwaniom i potrzebom.

Oferujemy również zestawy, w skład których wchodzą, oprócz stołów konferencyjnych, krzesła, szafki czy regały i meble biurowe. Zakup takiego zestawu pozwala na stworzenie w pełni harmonijnego, stylowego wnętrza.

Schowaj

Pokaż:
Filters:
 • Stoliki Wysokie SS-50/51

  Stoliki wysokie SS-50/5 Wuteh mogą być wykorzystywane do spotkań ad-hoc, jako stoliki do kawy lub jako biurka do pracy. Można także do nich dostawić stołki barowe, krzesła wysokie, hokery. Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: Cennik_Wuteh_2017

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne Classic

  Stoły konferencyjne Classic lekka optycznie a zarazem wzmocniona konstrukcja ma szerokie zastosowanie jako: biurko, stół lub przystawka pozwalają osiągać różne cele i spełniać bardzo różne wymagania użytkownika. Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: Cennik_Wuteh_2017


   

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne DUO

  Szeroki wybór rozmiarów i kształtów blatów pozwala na dobór odpowiedniego stołu do potrzeb i charakterystyki użytkowników. Stoły konferencyjne mogą być dodatkowo wyposażone w nowoczesne media porty umożliwiające wygodne podłączenie komputerów i urządzeń medialnych.


   

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne EDO

  Meble biurowe Bial Meble. Stół konferencyjny EDO z systemu mebli gabinetowych EDO .

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne EVRO

  Stoły konferencyjne EVRO stanowią uzupełnienie oferty mebli biurowych systemu EVRO. Stoły konferencyjne Evro mogą być dodatkowo wyposażone w media porty, które umożliwiają łatwe podłączanie komputerów i urządzeń medialnych.

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne FLEX

  Stoły konferencyjne Flex – bogactwo modeli i kolorystyki umożliwia kreację różnego typu pomieszczeń konferencyjnych. Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: cennik-netto-stoly-Wuteh


   

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne IDEA

  Stół konferencyjny Idea – tradycyjny, prosty kształt, prostota i funkcjonalność.

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne NEXT

  Stoły konferencyjne NEXT to kwintesencja prostej, lekkiej i ascetycznej wręcz elegancji. Meble biurowe Next to meble do sal konferencyjnych i gabinetowych. Meble umożliwiają tworzenie różnorodnych kompozycji, które znajdą zastosowanie w każdej przestrzeni biurowej.

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne NOMO

  Stoły konferencyjne NOMO mają prostą a zarazem nowoczesną podstawę doskonale wpasowaną w obowiązujące trendy. Bardzo starannie dopracowane łączenia stelaża podkreślają estetykę stołu. Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: cennik-netto-stoly-Wuteh


   

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne ORTE

  Stoły konferencyjne ORTE występują jako stałe stoły nieskładane oraz składane na kółkach (z blokadą), z możliwością sztaplowania.


   

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne POLO

  Regulowana wysokość nogi to funkcja systemu POLO, która pozwala na optymalne dopasowanie stołu do wygodnego i racjonalnego wyposażenia sali konferencyjnej. Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: cennik-netto-stoly-Wuteh


   

   

  Zobacz
 • Stoły konferencyjne SENSI

  Stół biurowy Profim. Stoły konferencyjne SENSI występują w czterech wymiarach, które mogą być sztaplowane w ilości do 4 sztuk. Gwarancja Profim 5 lat.


  Pobierz: CENNIK_stoly_SENSI


  Pobierz: WZORNIK_Profim


   

  Zobacz