Meble biurowe

Od wielu lat wzrasta zapotrzebowanie na pracowników, których zakres obowiązków zobowiązuje do pracy w pozycji siedzącej. Rozwój i postęp technologiczny wymusza na firmach konieczność wyposażania miejsc pracy w ergonomiczne krzesła i funkcjonalne meble biurowe. W ofercie Contino Poznań znajdują się meble pracownicze, które pozwalają na dowolną zabudowę przestrzeni biurowej.

Więcej


Prezentujemy szeroki wachlarz pracowniczych mebli biurowych. Nowoczesne i funkcjonalne meble biurowe występują na stelażach metalowych lub jako biurka płytowe, biurka samodzielne. W każdym systemie mebli są elementy uzupełniające jak dostawki, szafy, regały, pomocniki oraz przegrody. Biurka oraz dodatki współgrają ze sobą, optymalizując warunki pracy.

Systemy mebli biurowych obejmują biurka, regały, panele nabiurkowe, łączniki, stoliki okolicznościowe, oraz szafy biurowe i nadstawki. Blaty biurek wykonane z płyty wiórowej melaminowanej, mogą opierać się na konstrukcji płytowej lub na stelażach metalowych. Wszystkie systemy można uzupełniać o dodatkowe akcesoria. Duży wybór kształtów biurek zapewnia ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania. Nasze meble biurowe dają pełną swobodę projektantom i właścicielom firm w zakresie projektowania wnętrz.

Schowaj

Pokaż:
Filters:
 • Biurka InUP z regulacją wysokości

  Biurka z elektryczną regulacją wysokości InUP na stelażu w kształcie odwróconej litery T. Biurka regulowane elektrycznie pozwalają dopasować wysokość blatu roboczego do upodobań czy wzrostu użytkownika. Łatwa i płynna w szerokim zakresie 625-1275mm.

  Zobacz
 • Biurka SELKO z regulacją elektryczną

  Biurko SELKO z elektryczną regulacją wysokości to optymalna ergonomia miejsca pracy. Płynne ustawienie wysokości pozwala na szybkie dostosowanie wysokości biurka do charakteru pracy. Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: Cennik_Wuteh_2017


   

  Zobacz
 • Meble biurowe AVO

  Stabilne biurka oparte na nogach w kształcie odwróconej litery V. Avo to wygodne i trwałe meble do pracy w biurze. Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: Cennik_Wuteh_2017


  Pobierz: Kolorystyka-Wuteh-pracownicze


   

  Zobacz
 • Meble biurowe CLASSIC

  Meble biurowe CLASSIC to uniwersalny system, dzięki czemu można tworzyć zarówno miejsca pracy jak i różnego typu pomieszczenia konferencyjne. Gwarancja Wuteh 3 lata.


  Pobierz: Cennik_Wuteh_2017


  Pobierz: Kolorystyka-Wuteh-pracownicze


  Zobacz
 • Meble biurowe DUO-A

  Meble biurowe DUO to nowoczesna koncepcja aranżacji stanowisk pracy biurowej. System zapewnia bardzo dużo możliwości aranżacyjnych i funkcjonalnych. Doskonale nadaje się zarówno do wyposażenia klasycznych pomieszczeń biurowych jak i biur typu open space oraz sal konferencyjnych.


  Pobierz: karta meble biurowe DUO


  Pobierz: cennik netto Decorduo

  Zobacz
 • Meble biurowe DUO-C

  Meble biurowe DUO-C. Nowoczesna konstrukcja stelaża umożliwia aranżowanie stanowisk pracowniczych typu BENCH oraz dowolne ich konfigurowanie i późniejsze rozbudowywanie lub wymianę. System zawiera również rozwiązania umożliwiające ciekawą aranżację stanowisk menadżerskich oraz sekretariatów.

  Zobacz
 • Meble biurowe DUO-L

  Meble biurowe DUO-L znakomicie wpisują się we współczesne koncepcje dynamicznie zmieniającej się organizacji pracy biurowej, a nowoczesny design i cały szereg innowacyjnych funkcjonalności sprawia, że jest to system o najwyższym europejskim standardzie.

  Zobacz
 • Meble biurowe DUO-O

  Meble biurowe DUO-O znakomicie wpisują się we współczesne koncepcje dynamicznie zmieniającej się organizacji pracy biurowej, a nowoczesny design i cały szereg innowacyjnych funkcjonalności sprawia, że jest to system o najwyższym europejskim standardzie.

  Zobacz
 • Meble biurowe DUO-P

  Meble biurowe DUO-P. System DUO znakomicie wpisuje się we współczesne koncepcje dynamicznie zmieniającej się organizacji pracy biurowej, a nowoczesny design i cały szereg innowacyjnych funkcjonalności sprawia, że jest to system o najwyższym europejskim standardzie.

  Zobacz
 • Meble biurowe DUO-T

  Meble biurowe DUO-T znakomicie wpisują się we współczesne koncepcje dynamicznie zmieniającej się organizacji pracy biurowej, a nowoczesny design i cały szereg innowacyjnych funkcjonalności sprawia, że jest to system o najwyższym europejskim standardzie.

  Zobacz
 • Meble biurowe DUO-U

  Meble biurowe DUO-U znakomicie wpisują się we współczesne koncepcje dynamicznie zmieniającej się organizacji pracy biurowej, a nowoczesny design i cały szereg innowacyjnych funkcjonalności sprawia, że jest to system o najwyższym europejskim standardzie.


  Pobierz: karta meble biurowe DUO

  Zobacz
 • Meble biurowe DUO-X

  Meble biurowe DUO-X. Nowoczesna konstrukcja stelaża umożliwia dowolne aranżowanie i konfigurowanie miejsc pracy. System zawiera również rozwiązania umożliwiające ciekawą aranżację stanowisk menadżerskich oraz sekretariatów.

  Zobacz