Lady recepcyjne

Recepcja to niewątpliwie najbardziej reprezentacyjne miejsce każdego przedsiębiorstwa. Jako że pierwsza ukazuje się oczom przybyłych klientów, warto zadbać o to, by stanowiła wizytówkę firmy. W kształtowaniu pozytywnego wrażenia pomaga z pewnością estetyczna i stylowa lada recepcyjna i odpowiednie meble biurowe. To właśnie przy niej obsługiwani są klienci firmy, tam też uzyskują niezbędne informacje.

Więcej


Wybór lady recepcyjnej warto uzależnić od charakteru działalności firmy oraz stylu, w jakim jest ona urządzona. Ważne też, by podkreślała prestiż firmy. W nowoczesnych firmach sprawdzą się przede wszystkim minimalistyczne lub designerskie lady o niebanalnych kształtach i kolorystyce, w przedsiębiorstwach „z tradycją” z kolei warto postawić na lady recepcyjne w stylu klasycznym.

Posiadamy bogatą ofertę funkcjonalnych, oryginalnych i miłych dla oka lad recepcyjnych, zarówno do recepcji o większych, jak i mniejszych powierzchniach. Recepcyjne meble biurowe w kształcie litery U, okrągłe, prostokątne, duże, małe, mniej lub bardziej rozbudowane, klasyczne, ale i bardziej nowoczesne. Nasze lady pozwalają na stworzenie ergonomicznego miejsca pracy, umożliwiającego sprawną komunikację.

Schowaj

Pokaż:
Filters:
 • Lada Recepcyjna ANTRA

  Lada recepcyjna Antra sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Prosta forma lady jest jednocześnie efektowna i praktyczna, dlatego sprawdza się jako tradycyjna recepcja oraz jako punkt obsługi klienta  np.  w banku, w urzędzie czy butiku w centrum handlowym. Lada biurowa Antra dostępna jest w kilku wymiarach. Istnieje także możliwość łączenia pojedynczych elementów w większe moduły. Kształt lady recepcyjnej podkreśla podświetlany cokół.


  Pobierz: Contino.pl_cennik lada ANTRA

  Zobacz
 • Lada recepcyjna ARC

  Lady recepcyjne ARC Polmarco składają się z modułów, które można dowolnie konfigurować w zależności od charakteru pomieszczenia i funkcji, którą mają spełniać. Charakterystyczna cechą w tych ladach są zaokrąglenia blatów, które płynnie przechodzą w panel boczny lady nadając im bardzo elegancki i subtelny kształt. Jednym z dostępnych modułów lad jest moduł „łukowy”, który w bardzo elegancki sposób (bez ostrych krawędzi) łączy moduły czołowe z modułami bocznymi lady.

  Zobacz
 • Lada recepcyjna ARISTO

  Lada recepcyjna ARISTO zachwyca swą prostotą i elegancją. Charakteru dodają jej dekoracyjne krawędzie blatów ze sklejki grubości 40mm frezowane, brzegi sklejki lakierowane. Lada Aristo jest pokryta HPL-em,  standardowo blat HPL gładki, nogi HPL struktura. Front nadstawki szkło ANTISOL GRAFIT, częściowo piaskowane.


  Pobierz: cennik lada ARISTO

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna BLOCK

  Lada Block to nowoczesna lada recepcyjna, której ascetyczna forma umożliwia stosowanie jej w różnorodnych wnętrzach recepcyjnych.  Ciekawym rozwiązaniem jest podświetlenie kolorowego panelu środkowego co nadaje lekkości formy i akcentuje jej geometryczną linię.


  Lada BLOCK BK-1.    Cena 5900 zł netto.

   
  Zobacz
 • Lada Recepcyjna DORADO

  Lada recepcyjna DORADO jest wyposażona od środka w blat roboczy oraz cztery półki. Na zewnątrz płyta na wysoki połysk (tzw. high-gloss), a ścianki na rogach z laminatu HPL. Płyta high-gloss stosowana jest na frontach szaf i lad oraz jako blenda zasłaniająca nogi pracownika pod biurkiem.

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna LIBRA

  Lada recepcyjna LIBRA do recepcji, sal biurowych lub innych pomieszczeń dla gości. Biurko robocze ma szerokość 260cm dzięki czemu jest to dwu stanowiskowa lada recepcyjna. Grubość blatu i nóg recepcji Libra Wuteh wynosi 25mm. Solidnie wykonana i stabilna lada recepcyjna.

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna LINUS

  Linus recepcja, lada biurowa. Minimalistyczna i nowoczesna lada recepcyjna Linus wykonana jest z wysokiej jakości płyty melaminowanej zapewniającej łatwe utrzymanie w czystości. Ściany frontowe z płyty acrylux w połysku (wersja Premium)  lub melamina (wersja Standard).


  Pobierz: cennik lada recepcyjna LINUS

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna ORION

  Lada recepcyjna Orion do recepcji, sal czy innych pomieszczeń użyteczności publicznej.  Wykonana z wysokiej jakości płyty melaminowanej, front wykonany z folii imitującej blachę-srebrny mat. Doskonała do wnętrz recepcyjnych.

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna SALVA

  Lada recepcyjna Salva to nowoczesny system mebli recepcyjnych, zaprojektowana w prostych liniach. Poziome, dekoracyjne linie dodają ladzie recepcyjnej Salva elegancji. Estetyczny design, lekkość i prostota lady recepcyjnej współgra z ergonomią miejsca pracy.


  Pobierz: Cennik-Lada-SALVA


   

   

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna SIMPLE

  Lada recepcyjna SIMPLE to modułowy system recepcyjny. Różnorodność modułów w postaci prostych form występujących w kilku szerokościach i dwóch wysokościach, umożliwia obsługę klienta na stojąco lub siedząc. Wykończenie nadstawek szklanym blatem podkreśla reprezentacyjny charakter holu lub recepcji.

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna SOLTO

  Meble biurowe Polmarco. Lada recepcyjna Solto. System mebli recepcyjnych SOLTO Polmarco to meble przeznaczone do przestrzeni recepcyjnej. Zastosowane tutaj połączenie koloru dekoru drewna z bielą nadaje pomieszczeniu świeżości. Estetyczny design w pełni współgra z ergonomią miejsca pracy.

  Zobacz
 • Lada Recepcyjna SORTE

  Lada recepcyjna SORTE  to elegancka lada biurowa, która sprawdza się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach recepcyjnych. Lada recepcyjna Sorte produkowana jest z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o detale i wykończenie. Uzupełnieniem recepcji mogą być szafy biurowe, regały i kontenery z innych naszych systemów meblowych.


  Pobierz: Cennik-Lada-SORTE


   

  Zobacz