Krzesła Biurowe

Funkcjonalność, dobra jakość wykonania, ergonomia oraz odpowiednie wzornictwo – tym właśnie powinny charakteryzować się krzesła biurowe. Decydując się zaufać naszej firmie mają Państwo pewność, że wymagania te zostaną w 100% spełnione. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by asortyment, który prezentujemy naszym klientom, był w tym przypadku jak najbogatszy. Krzesła biurowe są bowiem jednym z ważniejszych elementów zarówno dla pracownika biurowego, jak i dla kogoś, kto odwiedzi Państwa biuro.

Więcej

Nie zapomnieliśmy również o komforcie i odpowiednim podparciu ciała, by nikt, kto używając naszych krzeseł biurowych spędza dziennie wiele godzin przed komputerem, nie mógł narzekać na brak wygody. Jeśli inwestycja ta ma za zadanie stworzyć wyposażenie dla Państwa biura, to jesteśmy głęboko przekonani, iż poza satysfakcją przyczynimy się również do wzrostu efektywności wykonywanych zadań pracowniczych. Wszystko to bez względu na stylistykę, której Państwo poszukują, gdyż nasze krzesła biurowe to asortyment różnorodny i doskonale rozumiejący potrzeby każdego klienta.

Na uwagę zasługują tu również użyte materiały o podwyższonej odporności na ścieranie i warunki biurowej eksploatacji oraz paleta kolorystyczna naszych krzeseł biurowych. W pierwszym przypadku gwarantujemy doskonałą jakość użytych surowców oraz różnorodność obicia (od tkanin tapicerowanych, przez giętą sklejkę bukową, aż po profilowaną skórę). W drugim zaś nasze krzesła biurowe prezentują sobą bogaty wybór barw, przechodząc od klasycznej czerni, bieli i brązów aż po całą gamę zimnych i ciepłych odcieni – w wariantach jednolitych lub np. dwukolorowego obicia.

Schowaj

Pokaż:
Filters:
 • Fotel biurowy APP AP01

  Fotel biurowy Kleiber. Fotel obrotowy APP to ergonomiczne, wygodne krzesło pracownicze z siedziskiem z wtryskiwanej pianki. Dostępne w licznych wersjach wykonania, dzięki dobrej korelacji ceny do oferowanego wyposażenia, staje się ciekawą propozycją do dużych realizacji obiektowych. Jego dynamiczną formę podkreślają podstawy pięcioramienne z wygodnym podparciem pod buty. Gwarancja Kleiber 3 lata.


  Pobierz: cennik_fotele_APP_Evolution_Icon


  Pobierz: Kleiber-Wzornik-Czesc-1


  Pobierz: Kleiber-Wzornik-Czesc-2


  Zobacz
 • Fotel biurowy EVOLUTION EV01

  Fotel biurowy Kleiber. Fotel obrotowy Evolution to nowoczesny fotel ergonomiczny do biura. Jego częściowo transparentne oparcie nie zmniejsza wizualnie przestrzeni, a Tobie daje poczucie wolności. Fotel biurowy Evolution to połączeniu lekkiego nowoczesnego designu i wysokiej jakości wykonania. Fotel można doposażyć  w tapicerowany zagłówek regulowany na wysokość i podparcie lędźwiowe. Gwarancja Kleiber 3 lata.


  Pobierz: cennik_fotele_APP_Evolution_Icon


  Pobierz: Kleiber-Wzornik-Czesc-1


  Pobierz: Kleiber-Wzornik-Czesc-2


   

  Zobacz
 • Fotel biurowy XENON NET 100

  Fotel biurowy Profim. Fotel obrotowy Xenon Net 100 S/SL/SFL/ST/STL. Xenon Net to kolekcja biurowych foteli obrotowych, zaprojektowana przez niemiecką grupę projektową ITO Design. Jest to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników, dla których najważniejsze są ergonomiczne rozwiązanie jednak przy zachowaniu pełnej dbałości o design i estetykę wykonania siedziska. Gwarancja Profim 5 lat.

  Zobacz
 • Fotel biurowy XENON NET 101

  Fotel biurowy Profim. Fotel obrotowy Xenon Net 101 S/SL/SFL/ST/STL. Xenon Net to kolekcja biurowych foteli obrotowych, zaprojektowana przez niemiecką grupę projektową ITO Design. Jest to rodzina stworzona dla wymagających użytkowników, dla których najważniejsze są ergonomiczne rozwiązanie jednak przy zachowaniu pełnej dbałości o design i estetykę wykonania siedziska. Gwarancja Profim 5 lat.

  Zobacz
 • Fotel FUTURA 4S – wyprzedaż

  Fotel FUTURA 4S – wyprzedaż  z ekspozycji

  Cena katalogowa brutto: 1055,34 pln  

  W wyprzedaży: 609 pln brutto

   

  Zobacz
 • Fotel LIFT LF 10

  Fotel biurowy Bejot. Fotel obrotowy LIFT to model, który łączy  funkcje fotela i hokera i jest najlepszym wariantem siedziska do stołów z regulowaną wysokością. Pozwala na zmianę pozycji z siedzącej na stojącą, kiedy tylko tego potrzebujesz. Stosowany w działach obsługi klienta, bankach, laboratoriach podczas krótkich efektywnych rozmów, a także w biurach gdzie dbałość o zdrowie pracowników jest priorytetem. Gwarancja Bejot 5 lat.


   

  Zobacz
 • Fotel MOON Grospol

  Fotel biurowy MOON Grospol to fotel obrotowy, który wyróżniają przede wszystkim świetne ergonomiczne profile oraz najwyższa jakość i precyzja wykonania. Fotel MOON wyposażony w jest mechanizm Synchro Plus z możliwością regulacji głębokości siedziska

   

   

  Zobacz
 • Fotel NEXT SN2 – wyprzedaż

  Fotel obrotowy NEXT SN2. Wyprzedaż  z ekspozycji – nowy.

  Cena katalogowa brutto: 889 pln  

  W wyprzedaży: 509 pln brutto

   

  Zobacz
 • Fotel obrotowy VANK_V6

  Fotel obrotowy VANK_V6 z siłownikiem gazowym,  z regulacją wysokości siedziska oraz mechanizmem synchronicznym regulującym kąt między siedziskiem a oparciem z możliwością ustawienia w 5 pozycjach i manualną regulacją siły nacisku na oparcie w zależności od masy ciała użytkownika. Fotel obrotowy VANK_V6 stanowi wyrazisty akcent w przestrzeni biurowej i domowej przeznaczonej do pracy. Duży wybór tapicerek oraz kolorów elementów aluminiowych pozwoli podkręcić go w takim kierunku, w jakim odpowiadać będzie indywidualnym upodobaniom. Gwarancja Vank 5 lat.


   

  Zobacz
 • Fotel OXXO OX102

  Krzesło biurowe Bejot. Fotel biurowy OXXO OX102 to obrotowy fotel z miękkim tapicerowanym siedziskiem i oparciem.  Fotel tapicerowany skórą lub tkaniną, może być wykonany w różnych kolorach tej samej tkaniny. Fotele biurowe z lini OXXO Bejot to wytrzymałe fotele, które będą służyć przez wiele lat,  znajdą one zastosowanie  w domu, biurze, poczekalni lub innej przestrzeni. Gwarancja Bejot 5 lat.


   

  Zobacz
 • Fotel OXXO OX5R

  Krzesło biurowe Bejot. Fotel biurowy OXXO OX5r to elegancki fotel obrotowy z miękkim tapicerowanym siedziskiem i oparciem.  Fotel może być tapicerowany skórą lub tkaniną i wykonany w różnych kolorach tej samej tkaniny. Fotele biurowe z lini OXXO Bejot to wytrzymałe fotele, które będą służyć przez wiele lat, znajdą one zastosowanie w domu, biurze, poczekalni lub innej przestrzeni. Gwarancja Bejot 5 lat.


   

  Zobacz
 • IRYS – krzesła obrotowe

  Irys obrotowy to stylowe krzesło z płynnie regulowaną wysokością siedziska przy pomocy podnośnika gazowego. Krzesła obrotowe z rodziny IRYS na mocnej aluminiowej bazie pięcioramiennej, z chromowanym siłownikiem i regulacją wysokości, opcjonalnie multiblock (kołyska z blokadą). Idealne do recepcji lub gabinetu lekarskiego.


  Zobacz realizację: Krzesło obrotowe IRYS

  Zobacz